Wydarzenia i nowości Fundamenty Ściany Ściany wewnętrzne nośne Ściany działowe Materiały Technologie Docieplenia Tynki zewnętrzne Tynki wewnętrzne Chemia budowlana Balkony i tarasy Ogrody zimowe Fasady Okna Drzwi i bramy garażowe Renowacja Maszyny i narzędzia Proekologiczne budowanie Akustyka Instrukcje Poradnik Dylematy TV Ściany Energooszczędne domy Forum szkół Budownictwo w statystykach Targi BHP na budowie Organizacje branżowe Wydawnictwa Konkursy i szkolenia Kontakt


Strona główna
szukaj w serwisie    

Ekspert w malowaniu - Agregat natryskowy

Pokrywanie farbą dużych powierzchni to praca, przy której używanie pędzla i wałka jest czasochłonne, mało wydajne i męczące. W takich przypadkach warto rozważyć malowanie natryskowe i sięgnąć po Agregat natryskowy HV-3000 dostępny w ofercie Proma Polska.

Malowanie natryskowe agregatem hydrodynamicznym jest nowoczesną i bardzo wydajną metodą nanoszenia farby. Jest niezastąpione przy malowaniu dużych powierzchni: ścian, sufitów, konstrukcji, elewacji, itp. Metoda ta jest doskonała do natrysku farb, emalii, lakierów, czy bejc.

 - Ekspert w malowaniu - Agregat natryskowy
Fot.: Proma Polska
 - Ekspert w malowaniu - Agregat natryskowy
fot.: Proma Polska - Agregat natryskowy HV-3000
 - Ekspert w malowaniu - Agregat natryskowy
Fot.: Proma Polska

Proma Polska oferuje Agregat natryskowy HV-3000 zasilany z sieci 230V, w którym zastosowano system HVLP, działający w oparciu o zasadę dużej wydajności powietrza przy niskim ciśnieniu. Przewagą tego systemu nad pistoletami z elektryczno-pneumatyczną pompą jest możliwość stosowania farb o większej lepkości. Prawidłowy stopień lepkości farby można sprawdzić załączonym wiskozymetrem. Pomiar taki eliminuje błędy w sztuce i zapewnia lepszą jakość powłoki na malowanej powierzchni.

Agregat HV-3000 marki Earlex posiada regulowany kształt strumienia powietrza oraz ilości podawanej farby, dzięki czemu podczas malowania możemy uzyskać gładką i równomierną powierzchnię. Malowanie natryskowe produktem firmy Proma zapewnia bardzo wysoką wydajność – do 4 metrów kwadratowych na minutę. Dolny zbiornik na farbę ma pojemność 0.9 litra, a niska waga urządzenia sprawia, że praca nim nie jest męcząca.

O wszechstronności Agregatu świadczy możliwość stosowania farb olejno-żywicznych, bitumicznych, chlorokauczukowych, epoksydowych, akrylowych i wielu innych. Agregat natryskowy HV-3000 świetnie nadaje się do lakierowania powierzchni stalowych, mebli, budowli ogrodowych, małych przedmiotów rękodzielniczych a nawet karoserii samochodowych.

Dane techniczne:                                         

Moc przyłączeniowa:                           725W / 230V
Pojemność naczynia:                          0.9 l
Długość węża:                                     2.5 m
Długość przewodu zasilającego:      1.75 m
Masa:                                                   4.8 kg

Dystrybutor: Proma Polska
Producent: Earlex
Cena katalogowa: 967 zł brutto

Fot. Proma Polska

 
 
do góry
   
      Kontakt